#1 2011-04-17 19:47:41

 Michał

Bezużyteczny rekrut

24427423
Call me!
Skąd: Warszawa - Nowe Włochy
Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 1
Punktów :   

Odbicie VIP'a

Jest to prosty scenariusz strzelankowy mojego autorstwa (schemat ogólnie znany [i lubiany], ale zebrałem to wszystko do kupy, ubrałem w słowa i sprecyzowałem zasady)  dedykowany dla terenów ZM (ale z powodzeniem może być realizowany na innym terenie. Warunkiem jest budynek).



Ogólny zarys fabuły:
Ważna osobistość danego kraju została uprowadzona przez drużynę Terro i jest przetrzymywana w opuszczonym budynku. Do akcji wkracza drużyna AntyTerro, aby odbić zakładnika.


Gracze dzielą sie na 2 druzyny, mniej więcej po równo (z niewielką przewagą AntyTerro). Jedna osoba zostaje VIPem.

Druzyna Terro wraz z VIPem zajmuje budynek.
Druzyna AntyTerro zaczyna z dowolnego punktu zbiórki - wcześniej ustalonego - poza budynkiem. Terro nie znają punktu zbiórki.

Druzyna AntyTerro wraz z VIPem musi dostać się do miejsca startowego (VIP + minimum 1 żywy członek drużyny AntyTerro)

Zadaniem Terro jest nie dopuścić  do ucieczki VIPa.

VIP jest nieśmiertelny, ale nie może posiadać żadniej broni. (Ewn. od momentu odbicia przez AntyTerro staje się śmiertelny [2 życia] i zostaje wyposażony w pistolet i/lub pistolet maszynowy)



Rozgrywka konczy sie gdy:

VIP wraz z (minimum) jednym zywym członkiem grupy AntyTerro dotrze do miesca startowego. (zwycięstwo AntyTerro)

Jedna z druzyn zostanie wyeliminowana. (przegrana wyeliminowanej drużyny)

Ewn. po upływie wyznaczonego czasu. (wygrana Terro)

W wypadku wariantu z śmiertelnym VIPem - po śmierci VIPa (remis - Terro nie dostają okupu, a AntyTerro nie uratowało VIPa).




Liczba respów w zależności od ilości graczy...


Machu zaproponował jeszcze możliwość dokonania egzekucji VIPa przez kapitana drużyny Terro "w przypadku pewnego i potwierdzonego zagrożenia dla oddziału T". Moim zdaniem pomysł świetny, ale trzeba rozpisać jeszcze zasady do tego wariantu.


Tylko moja broń mnie rozumie.

Offline

 
Strona działa od 20.03.2011 roku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anonimowe.pun.pl www.przemiarki.pun.pl www.aishwarya.pun.pl www.hbleague.pun.pl www.pudelekphenian.pun.pl